Güzellik ve Bakım

Burun Bandı Siyah Nokta

Burun Bandı Siyah Nokta

Yüzde oluşan sivilce ya da siyah noktalar görünüm olarak kişiyi oldukça rahatsız eden bir görünüm oluşturur. Özellik ile de kişilerin burun bölgesinde çok fazla siyah nokta oluşur. Burun bölgesinde oluşan siyah noktalardan kurtulmanın en kolay yolu siyah noktalardan kurtulmak için üretilen siyah nokta burun bandı kullanmaktır. Siyak nokta olan bölge iyice temizlenir ve burun bandı siyah noktanın üzerine gelecek şekilde yapıştırılır. Siyah nokta burun bandı genellikle haftada en fazla bir ya da iki kez kullanılır ise etkili sonuç alınır. Fakat burun bölgesinde bulunan kıllar hızlı uzuyor ise kullanım sayısı da arttırılabilir. Şunu da eklemek gerekir ki burun bandını banyodan sonra kullanmak daha verimli sonuç verir.
Siyah noktalar için olan burun bandını en iyi kullanım şekli nasıldır diye merak edenlere, burnu ıslattıktan sonra burun bandını açın. Daha sonra ıslattığınız burunda siyah noktanın üzerine burun bandını yapıştırın. Yaklaşık 15 dk. kadar bekledikten sonra burun bandını hızlı bir şekilde çekin. Çekme işlemini bir seferde yapın. Siyah nokta bandı kişiyi siyah noktadan kurtarır iken herhangi bir yan etkisi yoktur. Bir daha kullanmazsanız siyah noktalar da herhangi bir artma olmaz ya da uyguladığınız bölgede herhangi bir tüylenme gerçekleşmez.
Bu sebep ile ihtiyacınız olduğu zaman siyah nokta burun bandını kullanabilirsiniz. Çeşitli özellik de ve farklı fiyat aralığında birçok markaya ait olan siyah nokta burun bandı piyasa da satılmaktadır. Fiyat olarak kendinize uygun olan ya da özellik olarak size uygun olan bir markanın siyah nokta burun bandını seçerek alabilir ve kullanabilirsiniz. Siyah nokta burun bantları hiç bir yan etki oluşturmadan sizi istemediğiniz siyah noktalardan kurtararak pürüzsüz görünmenizi sağlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir